קונדומים | קונדום | אמצעי מניעה | או-פארם | בית מרקחת אונליין

קונדומים ואמצעי מניעה

קונדומים - מעבר להיותם אמצעי למניעת היריון הם גם אמצעי המניעה היעיל ביותר למניעת מחלות מין. יש סוגים שונים של קונדומים והם מגיעים בגדלים, מרקמים, טעמים ועוביים שונים. הקונדום מיועד למגע מיני וגינלי, אנאלי ואוראלי.  שימוש לא נכון בקונדום עשוי לגרום לירידה ביעילות שלו:

אחסון שלא במקום קריר ויבש, שימוש בקונדום שפג תוקפו, הלבשה לא נכונה ויציאה מהירה ורשלנית עשויים לפגוע ביעילות הקונדום.

לקונדומים יש סוגים רבים: מחוספסים יותר או פחות, צבעוניים ובטעמים. כדאי לקנות מה שנעים, לפי רצון שני בני הזוג.הדבר הכי חשוב הוא להסתכל על תוקף הקונדום. להגברת הגנה, קונדומים עם קוטלי זרע מומלצים יותר. אפשר לנסות כמה סוגים עד שמוצאים את הסוג המתאים ביותר.

דורקס מארז שלישיה קונדום Intimate Feel
ג'ל דובדבן מתנה!
108.0    149
28% הנחה

קונדומים הם אמצעי מניעה היעיל ביותר שכן אינו מלווה בתופעות לוואי פוגעניות, זמין בכיס גם לרגע ספונטני, מגן מפני מחלות מין ומונע כניסה להריון. 
קונדומים למעשה יעילים מאוד, זולים ודי אמינים.

מבחר הקונדומים עשיר ומונה סוגים שונים, כמו קונדומים דקים, משומנים, ללא לטקס, מחוספסים וקונדומים בצבעים ובטעמים שונים. 

באתר או-פארם תוכלו להצטייד בחבילות קונדומים במחירים אטרקטיביים במיוחד!


   

אתר או-פארם מופעל על ידי בית מרקחת אופיר, רוקח אחראי: אלברט מוראדי מספר רישיון: 3394, כתובת: ​נחלת בנימין 22, תל אביב.  03-5609088, שעות פעילות: ימים א-ה: 9:00-18:00 | ימי ו' 9:00-15:00 | שבת: סגור   

אין במידע באתר זה תחליף להוועצות עם רופא או רוקח בטרם רכישת תכשיר והתחלת הטיפול בו. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בתכשיר. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי, אינטראקציה עם תכשירים אחרים. להתייעצות עם רוקח פנה למספר טלפון 03-5609088 או בדוא"ל  sales@o-pharm.co.il

באתר או-פארם ניתנת לעתים הנחה על המחיר המלא. הנחה זו אינה מבצע.
מבצעים מתקיימים מעת לעת לתקופה מוגבלת כמפורסם באתר


00:00:00.5999883